Arsenal Teknik Direktörü Mikel Arteta, "Sezon Sonunda Ayrılmıyorum, Arsenal'e Odaklanmış Durumdayım" Diyor.

Spor Haberleri 29 Ocak 2024 19:26

Arsenal Teknik Direktörü Mikel Arteta, "Sezon Sonunda Ayrılmıyorum, Arsenal'e Odaklanmış Durumdayım" Diyor.

Arsenal'in teknik direktörü Mikel Arteta, sezon sonunda takımdan ayrılacağı yönündeki iddiaları yalanladı. Deneyimli çalıştırıcı, "Hiçbir yere gitmiyorum. Çıkan haberlerin hepsi yalan. Şu anda Arsenal'e odaklanmış durumdayım ve burada yapacağımız çok iş var" dedi.

Arteta, Nottingham Forest ile oynanacak FA Cup 4. turu maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Kendisinin sezon sonunda Arsenal'den ayrılacağı yönünde çıkan iddiaların asılsız olduğunu belirten Arteta, "Hiçbir yere gitmiyorum. Çıkan haberlerin hepsi yalan. Şu anda Arsenal'e odaklanmış durumdayım ve burada yapacağımız çok iş var" şeklinde konuştu.

Ayrıca, Arteta, Arsenal ile olan sözleşmesinin 18 ay daha olduğunu ve yönetim kuruluyla iyi bir ilişkisi olduğunu ifade etti. Doğru zaman geldiğinde yeni sözleşme görüşmelerini yapacaklarını söyleyen Arteta, takımda yapacakları işin henüz bitmediğini vurguladı.

Özetle, Mikel Arteta, sezon sonunda Arsenal'den ayrılacağı yönündeki iddiaları yalanladı. Arsenal'e odaklandığını ve takımda yapacakları işler olduğunu belirten Arteta, sözleşmesinin bitmesine 18 ay olduğunu ve gelecekte yeni sözleşme görüşmeleri yapacaklarını sözlerine ekledi.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler