Başakşehir Başkanı, İsrailli Futbolcu Eden Karzev'in ile İlgili Açıklamalarda Bulundu: "Karzev'in Savunmasını Değerlendireceğiz ve Bir Karar Alacağız."

Spor Haberleri 16 Ocak 2024 14:50

Başakşehir Başkanı, İsrailli Futbolcu Eden Karzev'in ile İlgili Açıklamalarda Bulundu: "Karzev'in Savunmasını Değerlendireceğiz ve Bir Karar Alacağız."

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, İsrailli futbolcu Eden Karzev'in sosyal medya paylaşımıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Gümüşdağ, Karzev'den savunma istediklerini belirterek, savunmasında barış istediğini belirttiğini ve yanlış anlaşıldığını söylediğini dile getirdi. Ancak, Gümüşdağ, ülkenin ve kulübün hassasiyeti nedeniyle bu durumun kabul edilemez olduğunu belirterek, savunmayı değerlendirip bir karar alacaklarını söyledi.

Başakşehir ayrıca, İtalyan inşaat firması Todini ile forma sponsorluğu anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre, Todini 1 yıllığına Başakşehir'in forma göğüs sponsoru oldu. İmza törenine Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, yönetim kurulu üyeleri ve sponsor firmanın temsilcileri katıldı.

Başkan Gümüşdağ, ayrıca devre arası transfer döneminde en az iki oyuncu daha almak istediklerini belirtti. Josef de Souza'nın dışında henüz transfer gerçekleştirmediklerini söyleyen Gümüşdağ, hocayla yapacakları toplantının ardından gönderilecek oyuncuların da olabileceğini ve hocanın raporu doğrultusunda karar vereceklerini ifade etti.

Fransız sağ bek Leo Dubois için ise Galatasaray'dan henüz bir talep gelmediğini belirten Gümüşdağ, oyuncudan memnun olduklarını ve sezon sonuna kadar kiralık olarak takımda kalacağını söyledi.

Gümüşdağ, dün gerçekleşen Kulüpler Birliği Vakfı toplantısında Türk futbolunun genel sorunları üzerinde durulduğunu belirtti. E-bilet ve yayın ihalesi gibi konuların tartışıldığını söyleyen Gümüşdağ, kulüplerin ihtiyaçlarının sürekli olduğunu ve Türk futbolunun gelirini artırmak için çalışmaların devam ettiğini dile getirdi.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Beşiktaş'ın Hedefinde Mircea Lucescu Var