Beşiktaş Yönetimi, Sivasspor Mağlubiyetinin Ardından Hakem Kararlarına Tepki Gösterdi

Spor Haberleri 28 Ocak 2024 20:57

Feyyaz Uçar'dan sert hakem tepkisi:

Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Feyyaz Uçar, Sivasspor maçının ardından hakem Ali Şansalan'ın kararlarına tepki gösterdi. Uçar, geçen hafta yaşanan penaltı kararına VAR'ın müdahale etmemesini ve bu hafta yaşanan penaltı iptalini eleştirdi. Uçar, "Bu kararların neden sürekli olarak Beşiktaş'a yönelik olduğunu anlamıyoruz. Yıllardır neden hep Beşiktaş hedef alınıyor? Bu soruya bir cevap verilmeli. Artık yeter! Bu aile hakemlerinden kurtulmalıyız" şeklinde konuştu.

Uçar, VAR'ın yönetiminde bulunan Serkan Tokat'ın kötü performansına değinerek, "Bu aile hakemleri artık bizi yönetmekten vazgeçmeli. Rakip takımların da isyan ettiği doğru. Sadece düzgün bir yönetim istiyoruz. Bu kadar zor mu?" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş olarak hakem hatalarından gol yediklerine dikkat çeken Uçar, "Artık sabır taştı. Direkt sonucu etkileyen hatalar sürekli olarak Beşiktaş'a oluyor. Hakeme ihtiyacımız yok, doğru yönetime ihtiyacımız var" şeklinde konuştu.

Beşiktaş yönetiminin hakem istatistiklerini incelemek için eski bir hakem arkadaşlarından yardım alacağını belirten Uçar, "Bu istatistikleri kamuoyuyla paylaşacağız ve bize avantaj sağlamamasını temin edeceğiz. Beşiktaş'ın hakeme olan ihtiyacı yok. Bu konuyu başkanımızla görüşeceğiz ve toplantının ana gündemi hakemler olacak. Artık yeter!" dedi.

Son olarak, kazanan takımı tebrik ettiklerini ve hakem eleştirilerinin sadece bu maçla sınırlı olmadığını ifade eden Uçar, "Geçmişte alınan kararlarla da ilgili eleştirilerimiz var" şeklinde konuştu.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler