Konyaspor Teknik Direktörü Hakan Keleş ile Yollar Ayrıldı

Spor Haberleri 11 Ocak 2024 12:33

Konyaspor Teknik Direktörü Hakan Keleş ile Yollar Ayrıldı

Konyaspor'da teknik direktör değişikliği yaşandı. Süper Lig'in 16. haftasında Fenerbahçe'ye deplasmanda 7-1 mağlup olan Konyaspor, bu ağır mağlubiyetin ardından teknik direktör Hakan Keleş ile yollarını ayırdı.

Karşılaşmanın ardından Hakan Keleş, istifa edebileceğinin sinyalini vermişti. Keleş, "Başkanımla konuşacağım ve gereği neyse yapacağım." şeklinde açıklamada bulunmuştu. Konyaspor Başkanı Ömer Korkmaz da, "Yönetim ve hocamızla konuşacağım. Bu gece gereken neyse yapılacak." demişti.

Yönetim kurulu dün toplantı düzenledikten sonra Hakan Keleş ile yollarını ayırma kararı aldı. Konyaspor'un basın sözcüsü Yunus Derabağ, bu kararı şu sözlerle duyurdu: "Yönetim olarak Hakan Keleş hocamızla yollarımızı ayırmaya karar verdik. Yeni teknik direktör ile ilgili de çalışmalarımıza başladık."

Ayrıca, teknik direktörlük için Aykut Kocaman'ın adının geçtiği söylentiler hakkında Derabağ, "Şu an için söylentiden ibaret." şeklinde cevap verdi. Hatırlatmak gerekirse, Konyaspor teknik direktörlüğü için Hakan Keleş'i ekim ayı sonlarında 2023-2024 sezon sonuna kadar göreve getirmişti. Bu değişiklikle birlikte yeni teknik direktörün kim olacağı merak konusu oldu.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Douglas Costa, La Galaxy'den Transferi Iptal Oldu

Ahmet Çakar Savcılığa İfadeye Çağrıldı