Manisa FK Transfer Tahtasını Açtı: Sertan Taşqın ve Muhammet Ensar Akgün Kadroya Katıldı

Spor Haberleri 13 Ocak 2024 15:14

Manisa FK Transfer Tahtasını Açtı: Sertan Taşqın ve Muhammet Ensar Akgün Kadroya Katıldı

Manisa Futbol Kulübü, devre arası transfer dönemini hareketli geçiriyor. Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Turan Tovuz takımında forma giyen 26 yaşındaki sağ bek Sertan Taşqın ile 1,5 yıllık, 23 yaşındaki stoper Muhammet Ensar Akgün ile de 3,5 yıllık sözleşme imzalandı.

Sertan Taşqın, transferi hakkında görüşlerini paylaşarak, "Manisa Futbol Kulübü’nde olduğum için mutluyum. Burada güzel işlere imza atmak istiyorum. Bunun için çok çalışacağım." dedi. Futbol Şube Sorumlusu Erdem Özkan ise Taşqın hakkında olumlu sözlerle konuşarak, "Sertan Taşqın, Azerbaycan Premier Lig’inin dikkat çeken oyuncularından biri. Azerbaycan Milli Takımı’nın da formasını terletmiş bir isim. Yeteneklerine güveniyoruz. Burada kendini geliştirerek iyi yerlere gelecektir. Hem kendisine hem de kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum." şeklinde konuştu.

Muhammet Ensar Akgün ise Manisa FK forması giyeceği için heyecan duyduğunu belirtti. Akgün, "Somaspor ile Manisa’da çok güzel işlere imza attık. Şimdi hedeflerim ve kariyerim açısından çok doğru bir yer olan Manisa Futbol Kulübü’ne geldim. Bunun için çok heyecanlıyım ve mutluyum. Çok çalışıp bir an önce siyah-beyazlı formayı giymek istiyorum." ifadelerini kullandı.

Manisa FK, yeni transferleriyle güçlü bir kadro oluşturarak ligdeki hedeflerine odaklanmış görünüyor.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler