Newcastle United, Eski Futbolcusu Christian Atsu İçin Anma Mesajı Yayınladı

Spor Haberleri 06 Şubat 2024 22:42

Newcastle United, Eski Futbolcusu Christian Atsu İçin Anma Mesajı Yayınladı

İngiltere Premier Lig takımlarından Newcastle United, eski futbolcusu Christian Atsu için bir anma mesajı yayınladı. Hatayspor'da forma giyerken 6 Şubat 2023'teki Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden Atsu, kulübünde sevgiyle anılan bir isimdi.

Newcastle United'ın resmi sosyal medya hesabından yayınlanan mesajda, depremlerin birinci yıl dönümünde Christian Atsu'yu kaybettikleri acı hatırlatıldı. "Ne yazık ki bir yıl önce, en trajik koşullarda Christian Atsu'yu kaybettik. Newcastle United ailesi olarak onu her zaman sevgiyle hatırlayacağız" ifadeleri kullanıldı.

Ganalı futbolcu, 2016-2021 yılları arasında Newcastle United forması giymişti ve takıma önemli katkılarda bulunmuştu. Newcastle United, Christian Atsu'nun hayatını kaybetmesiyle birlikte futbol camiasının büyük bir değerini kaybetmiş oldu.

Christian Atsu'nun ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte olan düşüncelerin her zaman onlarla birlikte olacağı vurgulanan mesajda, kulübün gizli kalan en iyi anılarını ve mücadeleci ruhunu sonsuza kadar yaşatacağı belirtildi.

Newcastle United'ın Christian Atsu için yayınladığı anma mesajı, futbol camiasında duygusal bir karşılık buldu ve sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Atsu'nun hem Newcastle United hem de Hatayspor'da bıraktığı iz, futbolseverlerin kalbinde hala yaşamaya devam ediyor.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler