Real Madrid'de Forma Şansı Bulamayan Arda Güler'in Sezon Sonuna Kadar Kiralık Olarak Başka Bir Takıma Gönderilme Ihtimali Olduğu Iddia Edildi.

Spor Haberleri 23 Ocak 2024 12:54

Real Madrid'de Forma Şansı Bulamayan Arda Güler'in Sezon Sonuna Kadar Kiralık Olarak Başka Bir Takıma Gönderilme Ihtimali Olduğu Iddia Edildi.

Real Madrid'in Türk futbolcusu Arda Güler'in sezon sonuna kadar başka bir takıma kiralık olarak gönderilebileceği konuşuluyor. İspanyol medyasında yer alan haberlere göre, milli futbolcunun forma şansı bulması ve maç ritmini yakalayabilmesi için bu kararın alınabileceği belirtiliyor.

Arda Güler, sezon başında Real Madrid'e transfer oldu ancak sakatlıklar nedeniyle forma şansı bulamadı. İspanya Kral Kupası'nda Arandina maçıyla birlikte ilk kez Real Madrid formasını giyen Arda, ancak bu maç dışında hücum bölgesinde sürekli aynı oyuncuların tercih edildiği görüldü.

Son olarak Almeria maçında ısınmaya giden Arda, oyuna alınmayacağını anlayınca tepki göstererek ısınma yeleğini yere fırlattı. Bu olayın ardından Arda Güler'in sezon sonuna kadar kiralık olarak gönderilme ihtimali gündeme geldi.

Ancak bu haberlerin henüz resmi bir açıklama olmadığı ve sadece spekülasyon olduğunu belirtmek önemlidir. Arda Güler'in durumuyla ilgili olarak Real Madrid teknik heyeti ve yönetiminin nasıl bir karar alacağı ise ilerleyen günlerde netlik kazanacaktır.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Afrika Kupası Maçları Ne Zaman Sona Erecek?