Altay Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, Tuzlaspor Mağlubiyeti Sonrası Istifa Sinyali Verdi

Spor Haberleri 21 Ocak 2024 21:36

Altay Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, Tuzlaspor Mağlubiyeti Sonrası Istifa Sinyali Verdi

Altay Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, Tuzlaspor maçı sonrası basın toplantısında yaptığı açıklamada takımın geleceği hakkında endişelerini paylaştı. Altay, Trendyol 1. Lig'in 19. haftasında deplasmanda 2-0 mağlup oldu ve 3 maçlık galibiyet serisi sona erdi. Şimşek, maç sonu basın toplantısında istifa sinyali vererek teknik ekiple beraber önlerini göremediklerini söyledi.

Hafta içi yapacakları görüşme sonrasında karar vereceğini belirten Şimşek, “Bizim için iyi bir Pazar günü olmadı. 3 haftalık bir çıkışımız vardı. Fakat bugün galip gelemedik. Dört maçtır buradayım, bugün beşinci maçım oldu. Futbolcu kardeşlerime emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sadece futbolcularla olmuyor, bize destek olunması lazım. Çünkü çok büyük camiada çalışıyoruz. Şu an yalnız hissediyoruz. Açıkçası teknik ekibimle beraber çok fazla önümüzü göremedik, göremiyoruz" şeklinde konuştu.

Başkanlarıyla yaptıkları görüşmede olumlu bir ışık alamadığını ifade eden Şimşek, takımdaki oyuncu eksikliklerinden bahsederek, "Zaten kendisi de söylüyor. Bizim için bir oyuncunun bile olmaması büyük bir sıkıntı. Bugün Ceyhun Gülselam yoktu. Onun yerine oynayan arkadaşımız iyi mücadele etti ama dediğim gibi tecrübeli oyuncuların, bir kişinin bile olmaması bize büyük sıkıntı oluşturur. Tekrar pazartesi ya da salı günü görüşüp karar vereceğim ama gerçekten önümüzü göremiyoruz" şeklinde konuştu.

Altay Teknik Direktörü Yusuf Şimşek'in bu açıklamaları, takımın geleceği ve oyuncu eksiklikleri hakkında endişelerin olduğunu göstermektedir. Şimşek, istifa sinyali vererek teknik ekiple birlikte önlerini göremediklerini dile getirmiştir. Hafta içi yapılacak görüşme sonrasında ise gelecek karar verilecektir.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Sivasspor-Konyaspor Maçı Ne Zaman?