Trabzonspor-Galatasaray Derbisi Biletleri Satışa Çıkıyor! Fiyatlar 200 Ile 2.000 Tl Arasında

Spor Haberleri 18 Ocak 2024 10:22

Trabzonspor-Galatasaray Derbisi Biletleri Satışa Çıkıyor! Fiyatlar 200 Ile 2.000 Tl Arasında

Trabzonspor-Galatasaray derbisinin biletleri satışa sunuluyor. Süper Lig'in 21. haftasında oynanacak olan bu önemli karşılaşmanın bilet fiyatları, 200 ile 2.000 TL arasında değişiyor.

Trabzonspor, resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı bir açıklama ile Galatasaray maçının biletlerinin bugün saat 11.00'da satışa sunulacağını duyurdu. Maç, 21 Ocak Pazar günü saat 19.00'da Papara Park'ta oynanacak.

Bilet fiyatlarına gelince, maç için farklı kategoriler belirlendi. VIP Platinum - B kategorisi için bilet fiyatı 2.000 TL, VIP Platinum - A/C kategorisi için 1.500 TL, VIP Gold kategorisi için 1.000 TL, VIP Silver kategorisi için 750 TL, Batı kategorisi için 500 TL, Doğu Üst kategorisi için 400 TL, Fırtına kategorisi için 300 TL ve Güney - Kuzey Kale Arkası kategorisi için ise 200 TL olarak belirlendi.

Trabzonspor A.Ş. biletleri, tüm Passolig kartlar ile satın alınabilecek olup, Galatasaray logolu kartlar ise geçerli kabul edilmeyecektir. Ayrıca, misafir takım logolu kart sahipleri sadece misafir takım tribününden bilet satın alabilecektir.

Bilet transferleri ve kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır. Kombine sahipleri, maça gidemedikleri durumda koltuklarını "Hesabım - Kombine Kulübe Devir" sekmeleri altından satışa çıkararak kulüplerine destek olabilirler.

Engelli biletleri ise satışa çıkmasıyla birlikte Atatürk Alanı Passolig Gişelerinden tanımlanacaktır. Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 arasında olup, maç günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır.

Kapı açılış saatleri ise Emniyet Güçleri tarafından belirlenmektedir. Herhangi bir aksilik olmadığı takdirde, maç saatinden 2 saat önce kapılar açılacaktır.

Son olarak, bir taraftar farklı T.C. Kimlik numaraları kullanarak 3 bilet alma hakkına sahiptir.

Trabzonspor-Galatasaray derbisi, büyük bir heyecanla beklenen ve futbol severlerin merakla takip ettiği maçlardan biri. Bilet fiyatlarıyla da dikkat çeken bu mücadele, heyecan dolu anlar yaşatacak.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

TFF'den yayın ihalesi açıklaması