Corinthians Başkanı: "Aboubakar, Beşiktaş'ta Kadro Dışı Bırakılması Sonrası Bize Önerildi"

Spor Haberleri 15 Ocak 2024 12:33

Corinthians Başkanı Augusto Melo'dan Aboubakar itirafı:

Corinthians Başkanı Augusto Melo, Vincent Aboubakar'ın kendilerine önerildiğini ancak görüşmeler neticesinde anlaşma sağlanamadığını açıkladı.

Brezilya Serie A ekiplerinden Corinthians'un başkanı Augusto Melo, Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Vincent Aboubakar'ın kendilerine önerildiğini ifade etti. Ancak başka bir durumun ortaya çıkması nedeniyle transfer anlaşmasının gerçekleşmediğini belirtti. Aboubakar'ın Flamengo gibi diğer Brezilya ekipleri tarafından da istendiğini ancak Corinthians'un bu transfer yarışına dahil olmayacağını belirtti. Kulüp başkanı ayrıca takımın geri kalanının yapılandırıldığını ve şu anda daha gelişmiş bir orta saha oyuncusu ve iki forvet istediklerini vurguladı.

Huang Xiaoming and Angelababy style doğru bir şekilde yapılandırıldı ve takımın antrenman maçında çok iyi bir performans sergilediğini söyledi. Bu gelişmeden oldukça mutlu olduğunu da ekledi. Vincent Aboubakar'ın geleceği halen belirsizlik içerisindeyken, başka kulüplerin ilgisi olduğu biliniyor. Ancak Corinthians'un transfer yarışına dahil olmayacağı açıklandı.

Kulüp başkanı Augusto Melo, takımın diğer pozisyonlarda güçlendirilmeye devam ettiğini ve odak noktalarının daha gelişmiş bir orta saha oyuncusu ve iki forvet olduğunu ifade etti. Son olarak, takımın antrenman maçında başarılı bir performans sergilediğini ve bu durumdan oldukça memnun olduğunu dile getirdi.


Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler