Ankaragücü Eski Başkanı Faruk Koca, Kulüpler Birliği Vakfı Toplantısında Trendyol Süper Lig Takımlarına Veda Etti

Spor Haberleri 15 Ocak 2024 17:00

Ankaragücü Eski Başkanı Faruk Koca, Kulüpler Birliği Vakfı Toplantısında Trendyol Süper Lig Takımlarına Veda Etti

MKE Ankaragücü Kulübünün eski başkanı Faruk Koca, Kulüpler Birliği Vakfının toplantısına katıldı. Trendyol Süper Lig takımlarının başkanlarıyla vedalaşmak için toplantıya gelen Koca, daha sonra toplantıdan ayrıldı.

Koca, Kulüpler Birliği Vakfının Maslak'taki merkezinde gerçekleştirilen toplantının ilk bölümünde yer aldı ve Trendyol Süper Lig takımlarının başkanlarına veda etti. Ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Koca, 1,5 yıl boyunca birlikte çalıştıkları için vedalaşmak ve helalleşmek istediğini söyledi. Futbolun marka değeri için bu olayın düzelme vesilesi olmasını umduğunu belirtti.

Kendisine "Yaptığınız için pişman mısınız?" sorusu yöneltilen Koca ise, yargı sürecinin devam ettiğini ve futbolla ve bu olaylarla ilgili bir değerlendirme yapacağını ancak bugün için uygun olmadığını ifade etti.

Koca'nın ayrılışı sırasında, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Ali Koç da dışarıya çıkarak Koca'yı uğurladı.

Bu haberde, MKE Ankaragücü Kulübünün eski başkanı Faruk Koca'nın Kulüpler Birliği Vakfının toplantısına katılıp Trendyol Süper Lig takımlarının başkanlarıyla vedalaştığı ve toplantıdan ayrıldığı bilgisi yer almaktadır. Koca'nın basın açıklamasında, vedalaşmak ve helalleşmek istediği ve futbolun marka değeri için düzelme umudu olduğu belirtilmiştir. Aynı zamanda Koca'nın yargı sürecinin devam ettiği ve futbolla ilgili bir değerlendirme yapacağı bilgisi verilmiştir. Koca'nın ayrılışı sırasında Vakıf Başkanı Ali Koç'un da kendisini uğurladığı aktarılmıştır

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler