Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlık İddialarını Yalanladı: 2024 Seçimlerinde Aday Olmayacak!

Spor Haberleri 08 Ocak 2024 18:59

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlık İddialarını Yalanladı: 2024 Seçimlerinde Aday Olmayacak!

Fenerbahçe'nin 20 yıl boyunca başkanlığını üstlenen Aziz Yıldırım, Haziran 2024'te yapılacak başkanlık seçimlerine aday olacağı yönündeki haberleri kesin bir dille yalanladı. Yıldırım, "Bugün şahsım hakkında ortaya atılan, Fenerbahçe’nin başkanlık seçimine müdahil olma kararı aldığım ve Saadettin Saran’ın listesinde yer alan bazı isimlerle görüştüğüm yönündeki iddiaların tümü yalandır." diyerek açıklamalarda bulundu.

Yaptığı resmi açıklamada Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlığı için herhangi bir çalışma yapmadığını ve Saadettin Saran'ın listesindeki isimlerle hiçbir görüşme gerçekleştirmediğini belirtti. Yıldırım, sadece Saran'ın listesinde yer alacak bir kişinin görüş talebini kabul ettiğini ve düşüncelerini paylaştığını vurguladı.

Yıldırım, "Fenerbahçe'nin şu an bir başkan sorunu yoktur. Aksine, sükunete ihtiyacı vardır." diyerek, ismi üzerinden yapılan haberlere itibar edilmemesi gerektiğini ve herhangi bir planı olduğu takdirde bunu kamuoyuyla paylaşacağını ifade etti. "Şahsımın yaptığı bilgilendirmeler dışında yapılan bu tür yalan haberlere itibar edilmemesini rica ederim." şeklinde sözlerini tamamladı.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Beşiktaş'ın Hedefinde Mircea Lucescu Var