Atletico Madrid'in Yıldızı Çağlar Söyüncü, Roma ve Fulham'ın Radarında

Spor Haberleri 09 Ocak 2024 16:51

Atletico Madrid'in Yıldızı Çağlar Söyüncü, Roma ve Fulham'ın Radarında

Atletico Madrid'in başarılı futbolcusu milli oyuncu Çağlar Söyüncü, transfer sezonunda İtalyan ekibi Roma ve İngiliz Premier Lig takımı Fulham'ın dikkatini çekti. Transfer döneminde savunma hattını güçlendirmek isteyen Serie A ekibi Roma, Juventus'un genç stoperi Dean Huijsen'i kiralık olarak kadrosuna katmıştı.

Ancak İtalyan gazeteci Gianluca Di Marzio'nun haberine göre, Roma Sportif Direktörü Tiago Pinto, savunmaya bir takviye daha yapmak istiyor ve gündemdeki isim Atletico Madridli Çağlar Söyüncü. Ancak transferin kolay olmadığı belirtiliyor, zira Roma'nın Çağlar'ı kiralık olarak kadrosuna katmak istemesi bu transferin zorluğunu artırıyor. Haberde, Türk futbolcunun transfer döneminin son haftasına kadar Atletico Madrid'de kalması durumunda Roma'ya kiralanabileceği ifade ediliyor.

Buna ek olarak, Premier Lig ekibi Fulham'ın da Çağlar Söyüncü için harekete geçtiği ve milli stopere 20 milyon euro civarında bir teklifte bulunduğu iddia ediliyor. Transfer döneminin ilerleyen günlerinde Çağlar Söyüncü'nün geleceği daha netleşecek gibi görünüyor.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler