Beşiktaş, Chelsea'nin Fransız Savunmacısı Malang Sarr Ile Ilgileniyor

Spor Haberleri 04 Şubat 2024 16:18

Beşiktaş, Chelsea'nin Fransız Savunmacısı Malang Sarr Ile Ilgileniyor

Beşiktaş, ara transfer döneminin sona ermeden kadrosunu güçlendirmek amacıyla Chelsea'nin Fransız savunmacısı Malang Sarr için adımlar atmıştır. Siyah-beyazlı yöneticilerin hafta başında İngiltere'ye giderek transferi sonuçlandırmak istedikleri bildirilmektedir.

Beşiktaş, transfer döneminin son günlerinde kadrosunu güçlendirmek için girişimlere başlamıştır. Fotomaç'ın Fransız basınına dayandırdığı habere göre, teknik direktör Fernando Santos'un raporları doğrultusunda siyah-beyazlı yönetim, Chelsea'nin stoperi Malang Sarr için harekete geçmiştir.

Önümüzdeki hafta başında Beşiktaş yöneticilerinin İngiltere'ye giderek Sarr transferini sonuçlandırmayı hedeflediği de belirtilmektedir.

Malang Sarr, Chelsea formasıyla şu ana kadar 21 resmi maça çıkmıştır.

Beşiktaş'ın Malang Sarr'ı kadrosuna katmak için Chelsea ile görüşmelere başladığı ve transferin kısa sürede sonuçlanması beklenildiği ifade edilmektedir.

Transfer döneminin sona ermesine az bir süre kala Beşiktaş'ın transfer çalışmalarının hız kazandığı ve Malang Sarr'ın siyah-beyazlı forma altında boy gösterebileceği haberleri taraftarları heyecanlandırmıştır.

Beşiktaş'ın Malang Sarr transferiyle defans hattını güçlendirmeyi hedeflediği ve Fransız oyuncunun genç yaşına rağmen tecrübeli bir isim olduğu vurgulanmaktadır.

Malang Sarr'ın Beşiktaş'a transferi, takımın daha iyi bir performans sergilemesine katkı sağlayacağı düşünülmektedir. Siyah-beyazlıların taraftarları ise transferin resmi olarak açıklanmasını heyecanla beklemektedir.

Sonuç olarak, Beşiktaş'ın transfer dönemi sona ermeden Fransız savunmacı Malang Sarr için girişimlere başladığı ve hafta başında İngiltere'ye giderek transferi sonuçlandırmak istediği belirtilmiştir. Şimdi taraftarlar, transferin resmi olarak açıklanmasını ve Sarr'ın Beşiktaş formasıyla sahaya çıkmasını beklemektedir.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Türkiye Kupası Son 16 Turunda Hakemler Belli Oldu