Beşiktaş, Nemanja Matic'i Transfer Etmek Için Görüşmelerde Bulunuyor.

Spor Haberleri 23 Ocak 2024 10:21

Beşiktaş, Nemanja Matic'i Transfer Etmek Için Görüşmelerde Bulunuyor.

Beşiktaş, ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek amacıyla ön libero bölgesi için Nemanja Matic ile ilgileniyor. Sırp futbolcunun menajeri, bugün İstanbul'a gelerek Beşiktaş yöneticileriyle transfer şartlarını görüşecek.

Beşiktaş, Pendikspor'a karşı aldığı mağlubiyetin ardından ara transfer çalışmalarına hız verdi. Ön libero bölgesine takviye yapmak isteyen siyah-beyazlı ekip, hedefini Nemanja Matic'e çevirdi.

Fransız ekibi Rennes forması giyen Matic'in 5 milyon euroluk bir bonservis bedeline sahip olduğu ortaya çıktı ve bu durum Beşiktaşlı yöneticileri transferden vazgeçirmeye çalışıyordu. Ancak Rennes'in oyuncuyu rakiplerine kaptırmamak için bu rakamı yüksek tuttuğu ve yurt dışından gelen tekliflere kolaylık sağladığı belirtildi.

Sabah gazetesinin haberine göre, Beşiktaş bu gelişmeler üzerine Matic'in menajeri Vlado Lemic'i İstanbul'a çağırdı ve bugün yapılacak görüşmede transfer şartlarını konuşacak.

Matic'in Rennes'den ayrılmak istediği ve Fulham, Lyon ve bir İtalyan kulübünün de oyuncuyla ilgilendiği bilgisi de paylaşıldı.

Şimdiye kadar Rennes formasıyla 19 resmi maça çıkan Matic, 3 asistlik katkı sağladı.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler