Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Haziran Ayında Yeni Bir Başkan Ve Yönetim Olacak

Spor Haberleri 03 Şubat 2024 22:51

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Haziran Ayında Yeni Bir Başkan Ve Yönetim Olacak

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kalamış'taki Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'ndeki Yüksek Divan Kurulu toplantısında yeni başkanlık seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Koç, "Haziran ayında yeni bir başkanımız ve yeni bir yönetimimiz olacak. Başkanlığımın devamına dair teveccühünüze teşekkür ederim. Onur duydum, gururlandım ancak Allah'ın izniyle bu kararı aldım ve Fenerbahçe'nin hayrına olduğuna inanıyorum." şeklinde konuştu.

Ayrıca, Koç'un açıklamalarının devamında Sadettin Saran'ın adaylık konusuyla ilgili bir görüşme yaşandığına değinildi. Koç, Saran'ın kendisinin bir dönem daha devam etmesi gerektiğini ve aday olmak istemediğini söylediğini aktardı. Koç, kendi düşüncesinin ise Saran'ın aday olmasının iyi olacağı yönünde olduğunu belirtti. İmza toplama sürecinin önemli bir adım olduğunu ifade eden Koç, bu yönde hareket ettiklerini vurguladı.

Bu gelişmeler, Fenerbahçe'nin başkanlık seçimlerine doğru ilerlediğini ve Haziran ayında yeni bir başkanın göreve başlayacağını gösteriyor. Fenerbahçe camiası ise yeni başkanın kim olacağı konusunda merakla beklemeye başladı.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler