Fenerbahçe, Çağlar Söyüncü Transferi Için Atletico Madrid Ile Anlaşma Sağladı

Spor Haberleri 23 Ocak 2024 10:12

Fenerbahçe, Çağlar Söyüncü Transferi Için Atletico Madrid Ile Anlaşma Sağladı

Fenerbahçe, Atletico Madrid'de forma giyen milli futbolcu Çağlar Söyüncü'nün transferi konusunda sona gelindiğini duyurdu. Sarı-lacivertli ekip, İspanyol kulübüyle her konuda anlaşarak, Çağlar'ın bugün veya yarın İstanbul'a gelerek resmi imza atması bekleniyor.

Ara transfer döneminde savunma bölgesine takviye yapmayı hedefleyen Fenerbahçe, Çağlar Söyüncü'yü kadrosuna katmak için Atletico Madrid ile görüşmelerini tamamladı. Sabah gazetesi tarafından yapılan habere göre, Fenerbahçe, Atletico Madrid'in kiralama teklifini kabul ettirdi ve Çağlar ile her konuda anlaşma sağladı.

Bu transfer için 2 milyon euro kiralama bedeli istendiği belirtiliyor ve Çağlar'ın bugün veya yarın İstanbul'a gelerek resmi imzayı atması bekleniyor. Fenerbahçe, geçtiğimiz günlerde de Leonardo Bonucci ve Rade Krunic'i kadrosuna katmıştı.

Fenerbahçe'nin Çağlar Söyüncü transferinde sona gelmesi, takımın savunma gücünü artırması adına önemli bir adım oldu. Çağlar'ın tecrübesi ve yetenekleriyle Fenerbahçe'ye büyük katkı sağlaması bekleniyor. Bu transfer, Fenerbahçe'nin hedefleri doğrultusunda yapılan akıllı transferlerden biri olarak değerlendiriliyor.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Psg'li Mbappe'ye 400 Milyon Euroluk Rekor Teklif!