Galatasaray'ın Lisanslı Ürünlerinin Tanıtıldığı Gs Store'un 2024 Kreasyonu Galataport Terminal'de Görücüye Çıktı

Spor Haberleri 01 Şubat 2024 12:35

Galatasaray'ın Lisanslı Ürünlerinin Tanıtıldığı Gs Store'un 2024 Kreasyonu Galataport Terminal'de Görücüye Çıktı

Galatasaray kulübünün resmi lisanslı ürünlerini satan GS Store, 2024 yılı kreasyonunu Galataport Terminal'de düzenlenen organizasyonla tanıttı. Yıldız futbolcuların da podyuma çıktığı defile, büyük ilgi gördü.

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulu üyeleri, futbol A takımı teknik direktörü Okan Buruk, futbolcular, sporcular ve davetlilerin katıldığı etkinlik, büyük beğeni topladı. Ünlü futbolcular Mauro Icardi, Fernando Muslera, Kaan Ayhan, Kerem Demirbay, Lucas Torreira ve Barış Alper Yılmaz, defilede boy gösterdi.

Organizasyon sırasında konuşan Galatasaray başkanı Dursun Özbek, GS Store'un büyük başarılara imza attığını ifade etti. Mağazada gerçekleşen satışların rekor seviyeye ulaştığını belirten Özbek, Haziran-Aralık 2023 döneminde 33,7 milyon avro ciro elde ettiklerini açıkladı. Geçen yıla göre yüzde 119'luk bir büyüme kaydedildiğini ve ürün satış adetinde yüzde 103'lük bir artış olduğunu vurgulayan Özbek, başarıda emeği geçen herkese teşekkür etti. Ayrıca Galatasaray taraftarlarına da desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Galatasaray GS Store etkinliği büyük bir heyecanla karşılandı. Önümüzdeki dönemde kulübün daha büyük başarılara imza atacağına inandığını belirten başkan Dursun Özbek, mağaza satışlarında yeni rekorlar kırılacağına olan inancını dile getirdi.

Bu önemli etkinlikten öne çıkan kareler ise izleyicileri büyüledi. Galatasaraylı futbolcuların defiledeki şıklığı ve güvenilir duruşları, Galatasaray taraftarlarını heyecanlandırdı. Etkinlikte tanıtılan ürünlerin göz alıcı tasarımları ve kalitesi de dikkat çekti.

Galatasaray GS Store, lisanslı ürünlerindeki çeşitlilik ve kaliteyle her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor. Taraftarlar, kulüplerine destek olmanın yanı sıra şık ve güncel ürünleriyle de gururlarını göstermek istiyorlar. GS Store, bu beklentilere cevap vererek taraftarları memnun etmeyi başarıyor. Galatasaray'ın büyük taraftar kitlesi, GS Store'un başarısına katkıda bulunarak kulübün daha da ileriye gitmesine yardımcı oluyor.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler