Bursaspor, Murat Sözkesen Ile Yollarını Ayırdı, Yeni Teknik Direktör Açıklandı!

Spor Haberleri 23 Ocak 2024 18:21

Bursaspor, Murat Sözkesen Ile Yollarını Ayırdı, Yeni Teknik Direktör Açıklandı!

Bursaspor Kulübü, teknik direktör Murat Sözkesen ile yollarını resmen ayırdığını duyurdu. Yeşil-beyazlı kulüp, bundan sonra yoluna Ümit Şengül ile devam edecek.

Bursaspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, kulüpte teknik sorumluluk görevini yürüten Murat Sözkesen ile yolların ayrıldığı belirtildi. Ayrılık hakkında bilgi verilen açıklamada, kendisine ve ekibine teşekkürlerin iletilerek, gelecekteki yaşamlarında başarılar diledikleri ifade edildi.

Yeni teknik direktör olarak atanan Ümit Şengül, bundan sonra Bursaspor'u çalıştıracak isim olacak. Şengül'ün kulüpte nasıl bir performans sergileyeceği ve takımı nasıl yöneteceği ise merak konusu.

Bursaspor Kulübü'nde yaşanan bu teknik direktör değişikliği, takımın performansını etkileyebilecek bir döneme denk gelmektedir. Yeni teknik direktör Ümit Şengül'ün, kulübün hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmesi ve başarılı sonuçlar elde etmesi beklenmektedir.

Bursaspor Kulübü yönetimi, bu değişiklikle beraber takımın daha iyi bir performans sergilemesi ve daha üst sıralara tırmanması için gereken adımları atacaklarından emin olduklarını ifade etti. Murat Sözkesen'e ise kulübe verdiği hizmetler için teşekkür edildi ve başarılar dileyerek yol ayrımı resmen duyuruldu.

Bursaspor severler ise yeni teknik direktörleri Ümit Şengül'e desteklerini sunacakları ve takımlarının başarısı için ellerinden geleni yapacakları beklenmektedir. Yeni dönemde Bursaspor Kulübü'nün, Ümit Şengül önderliğinde daha iyi bir performans sergilemesi ve taraftarlarını memnun etmesi hedeflenmektedir.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler