Fenerbahçe, Bigadiç Belediyespor'u 3-0 Mağlup Ederek Zirveyi Takip Etmeye Devam Ediyor

Spor Haberleri 27 Ocak 2024 19:18

Fenerbahçe, Bigadiç Belediyespor'u 3-0 Mağlup Ederek Zirveyi Takip Etmeye Devam Ediyor

AXA Sigorta Efeler Ligi'nin 17. haftasında Fenerbahçe, Bigadiç Belediye Spor'u 3-0 mağlup etti. Sarı-lacivertliler, 17. maçında 16. galibiyetini elde ederek zirve takibini sürdürdü.

Fenerbahçe, Bigadiç Belediye Spor karşısında üstün bir performans sergiledi. Mücadeleyi set vermeden kazanan sarı-lacivertliler, 26-24, 25-19, 25-1'lik setlerle galibiyete ulaştı.

Maçta Fenerbahçe'nin başarılı performansını Murat Yenipazar, Penchev, Emre Savaş, Luburic, Kooy ve Hasan Sıkar oluşturdu. Bigadiç Belediye Spor ise Murat Al, Vefa Yılmaz, De Souza, Einisamarein, Nwachukwu ve Taha Erden gibi oyuncularla mücadele etti.

Bu sonuçla birlikte Fenerbahçe, AXA Sigorta Efeler Ligi'nde zirve takibini sürdürmekte ve 17 maçta 16 galibiyet elde etmiş oldu.

Fenerbahçe'nin etkili performansı, takımın ligdeki başarısını da gösteriyor. Takım, bu galibiyetle birlikte şampiyonluk yarışında önemli bir avantaj elde etti. Sarı-lacivertliler, bir sonraki hafta mücadele edecekleri maçta da aynı başarıyı sürdürmeyi hedefliyor.

Fenerbahçe, gelecek haftaların da aynı performansla devam etmesi durumunda, AXA Sigorta Efeler Ligi'nin zirvesinde yer alma şansını yakalayabilir. Takımın oyuncuları ve teknik ekibi, bu hedef doğrultusunda yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler