Fenerbahçe, İsmail Yüksek Için Gelen Teklifleri Değerlendirmeyecek

Spor Haberleri 21 Ocak 2024 16:33

Fenerbahçe, İsmail Yüksek Için Gelen Teklifleri Değerlendirmeyecek

Fenerbahçe'nin 24 yaşındaki orta saha oyuncusu İsmail Yüksek, Ligue 1 kulüplerinin ilgisini çekiyor. Ancak sarı-lacivertli kulübün yöneticileri, 25 milyon eurodan daha düşük teklifleri kabul etmeyeceklerini açıkladı. Fenerbahçe, Süper Lig'de liderlik koltuğunda yer alırken, transfer döneminde yoğun bir şekilde çalışıyor.

Son olarak Leonardo Bonucci ve Rade Krunic'i kadrosuna katan Fenerbahçe, oyuncularına gelen teklifleri değerlendiriyor. İsmail Yüksek, Fransız kulüpleri Marsilya ve Lyon'un radarında yer alıyor. Her iki kulübün de 10 milyon euro teklif etmeye hazırlandığı, bu miktarın maksimum 12 milyon euroya çıkabileceği belirtiliyor.

Ancak Fenerbahçe yönetimi, İsmail Yüksek için 25 milyon eurodan daha düşük teklifleri değerlendirmeyeceklerini açıkladı. Şu anda şampiyonluk yarışında olduklarını belirten sarı-lacivertli yöneticiler, 25 milyon euro teklif gelirse düşüncelerinin değişebileceğini ifade etti.

Bu durumda, İsmail Yüksek'in Fenerbahçe'de kalma ihtimali yüksek görünüyor. Takımın anahtar oyuncularından biri haline gelen genç oyuncu, Fenerbahçe'nin başarısında önemli bir rol oynuyor. Bu yüzden yüksek bir transfer teklifi gelmedikçe, kulüp tarafından değerlendirmeye alınması beklenmiyor.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Bakasetas Beşiktaş'a yeşil ışık yaktı