Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Antalyaspor Maçının Ardından Şampiyonluğa Vurgu Yaparak, "Az Hata Yapan Mutlu Sona Ulaşacak" Dedi.

Spor Haberleri 03 Şubat 2024 23:41

İsmail Kartal:

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Antalyaspor maçının ardından şampiyonluk hedefine vurgu yaparak, "Az hata yapan mutlu sona ulaşacak" dedi. Trendyol Süper Lig’in 24. haftasında Fenerbahçe, deplasmanda Antalyaspor'u 2-0 mağlup etti. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Kartal, takımın maça iyi hazırlandığını ve ilk yarıda iyi bir performans sergilediklerini belirtti. İkinci yarı için plan yaptıklarını ancak değişen durumlar karşısında hızlı bir şekilde oyuna adapte olduklarını söyledi.

Kartal ayrıca oyuncuların zeminle ilgili serzenişlerini dikkate aldığını dile getirdi. Bir muhabirin Galatasaray maçının avantajlı olup olmayacağı sorusuna ise Kartal, bu konunun tartışılabilir olduğunu belirterek, "Az hata yapan mutlu sona ulaşacak" dedi. Başkan Ali Koç'un aday olmayacağı yönündeki açıklamalarıyla ilgili ise Kartal, sezon sonunda bazı değişikliklerin olabileceğini düşündüğünü ifade etti. Yeni transfer Çağlar Söyüncü'nün performansı ile ilgili soruya ise Kartal, oyuncunun ilk maçına göre iyi bir performans sergilediğini ve güzel bir maç çıkardığını söyledi.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Galatasaray-Fenerbahçe Süper Kupa Maçı İptal Edildi