Galatasaray Başkanvekili: "Galatasaray, İstanbulspor Mücadelesi Öncesinde Bir Veya Iki Transfer Yapabilir"

Spor Haberleri 24 Ocak 2024 20:05

Galatasaray Başkanvekili: "Galatasaray, İstanbulspor Mücadelesi Öncesinde Bir Veya Iki Transfer Yapabilir"

Galatasaray'ın Sportif Başkanvekili Erden Timur, Süper Lig'de İstanbulspor ile oynanacak mücadele öncesinde bir veya iki transfer yapacaklarını söyledi. İstediği oyuncuları bulduktan sonra bu hamleleri gerçekleştireceklerini belirten Timur, Galatasaray'ın şampiyonluk için tek hedefi olduğunu vurguladı.

Trabzonspor maçı öncesi düzenlenen bir yemekte geçen sezonki şampiyonluk görüntülerini paylaştıklarını ve tüm takımın bu duyguyu tekrar yaşamak istediğini söyledi. Timur, "Biz kenetlendikçe herkes panikliyor, bütün duvarlar yıkılıyor. Sessizliğimiz camiamızın asaletinden, soğukkanlılığımız ise kendimize güvenimizdendir" diye konuştu. Başkanlığa aday olmadığını belirten Timur, birçok oyuncunun transfer teklifi aldığını ancak Galatasaray'ın çıkarları doğrultusunda ve tatmin edici rakamlarda tekliflerin değerlendirileceğini aktardı.

Timur, ayrıca Angelino ve Fernando Muslera ile ilgili de açıklamalarda bulundu. Angelino'nun menajerlerinin 3-4 takımla görüşmeler yaptığını ve transferin Leipzig ile görüşülmesinin ardından gerçekleşebileceğini söyleyen Timur, kaptanları Muslera ile görüşeceklerini ve onun futbol hayatına devam etme isteği doğrultusunda bir çözüm bulacaklarını belirtti. Galatasaray'ın şampiyonluk meşalesinin yandığını söyleyen Timur, Mayıs ayında 24. şampiyonluklarını kutlayacaklarını ifade etti. Bu transfer döneminin kısa olduğunu ve doğru adımlar atmanın önemli olduğunu da vurguladı.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler