Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel: "Hatay'ı Ve Hatayspor'u Sevin"

Spor Haberleri 06 Şubat 2024 22:46

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel: "Hatay'ı Ve Hatayspor'u Sevin"

Süper Lig takımlarından Hatayspor'un Teknik Direktörü Volkan Demirel, 6 Şubat depreminin yıl dönümünde Hatay'da açıklamalarda bulundu. Demirel, "Beni sevmeyebilirsiniz, yönetimi sevmeyebilirsiniz. Ama Hatay'ı, Hatayspor'u sevin. Biz imkansızlıklarla bu ligde mücadele ediyoruz." şeklinde konuştu.

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, Osman Çalgın Hatayspor Eğitim ve Dinlenme Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında, 6 Şubat depreminin yıl dönümü nedeniyle acıların hala tazeliğini koruduğunu belirtti. Hayatını kaybedenlere rahmet, yakınlarına başsağlığı dileyen Demirel, bu kulüp ve depremzedeler için elinden geleni yapacağını vurguladı.

Demirel, depremzedelere yardımcı olabilmeyi hedeflediklerini söyledi ve bu yıl insanlara umut olma sezonu olduklarını dile getirdi. 3 puan almanın önemli olmadığını belirten Demirel, insanlara yardım etmenin ve umut olmanın en büyük başarı olduğunu ifade etti.

Bu konuşmasında sporseverlere seslenen Demirel, "Beni sevmeyebilirsiniz, yönetimi sevmeyebilirsiniz. Ama Hatay'ı, Hatayspor'u sevin. Biz imkansızlıklarla bu ligde mücadele ediyoruz. Lütfen Hataylılara sahip çıkın. Yaşadıklarımızı yaşamayan bilemez. Hep beraber Hatayspor'u temsil edelim." şeklinde konuştu.

Ayrıca Demirel, bir basın mensubunun "Heykeliniz dikilmeli" önerisine ise heykelle ilgili bir taleplerinin olmadığını ve her insanın yapabileceği bir şeyi yaptığını söyledi. Transfer konusunda belirsizlik olsa da kulübün ekonomik seviyenin iyi olduğunu ve borçlarının olmadığını belirtti.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler