Beşiktaş'ta Kadro Dışı Bırakılan Aboubakar, Siyah-Beyazlı Formayı Giymeye Devam Etmek İstiyor

Spor Haberleri 27 Ocak 2024 17:31

Beşiktaş'ta Kadro Dışı Bırakılan Aboubakar, Siyah-Beyazlı Formayı Giymeye Devam Etmek İstiyor

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Vincent Aboubakar, kulüpte kalmak ve siyah-beyazlı formayı giymeye devam etmek istiyor. Kamerunlu golcü, Afrika Uluslar Kupası'nın ardından teknik direktörü Fernando Santos ile bir görüşme gerçekleştirecek ve oyuncu hakkında son karar Portekizli çalıştırıcı tarafından verilecek.

Beşiktaş'ın deneyimli golcüsü Vincent Aboubakar, kadro dışı bırakılmasıyla tartışmaların odağı haline gelmişti. Süreç boyunca Suudi Arabistan, Rusya, Brezilya ve ABD'den tekliflerin geldiği ancak oyuncunun tutumu sebebiyle siyah-beyazlı kulübün olumlu geri dönüş yapmadığı belirtiliyor.

Sabah gazetesinin haberine göre, Vincent Aboubakar'ın Beşiktaş'tan ayrılmak istemediği ve tekrar taraftarların gönlünü kazanmayı hedeflediği ifade ediliyor. Kamerunlu golcü, Afrika Uluslar Kupası'nın ardından İstanbul'a dönecek ve teknik direktör Fernando Santos ile bir görüşme yapacak.

Bu görüşmenin ardından Vincent Aboubakar ile ilgili son kararı ise Portekizli çalıştırıcının vereceği aktarılıyor. Aboubakar'ın Fernando Santos ile yapacağı bu görüşme, futbolcu için geleceği açısından büyük önem taşıyor. Oyuncu, siyah-beyazlı formayı tekrar giymeyi umuyor ve bu isteğini teknik direktöre iletecek.

Beşiktaş taraftarları da Vincent Aboubakar'ın kulüpte kalmasını ve tekrar performansını yükselterek takıma katkı sağlamasını istiyor. Bununla birlikte, Fernando Santos'un vereceği karar, Aboubakar'ın Beşiktaş kariyerinin nasıl devam edeceğini belirleyecek.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler