Süper Kupa finalinin sunucuları açıklandı! Murat Yıldırım ve İman Elbani Sunacak - İman Elbani kimdir?

Spor Haberleri 29 Aralık 2023 14:54

Süper Kupa finalinin sunucuları Murat Yıldırım ile İman Elbani oldu (İman Elbani kimdir?)

Süper Kupa Finali için geri sayım devam ederken, Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki büyük karşılaşmanın atmosferi daha da renklenecek. 29 Aralık 2023 tarihinde Riyad, Suudi Arabistan'ın başkentinde oynanacak maçın sunuculuk görevini üstlenecek isimler, ünlü oyuncu Murat Yıldırım ve eşi İman Elbani oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen Süper Kupa maçına birçok davetli katılacak. Spor dünyasının tanınmış isimleri arasında eski futbolcular Mehmet Topal, Selçuk İnan, Gökhan Gönül, Mondragon, Kuyt ve teknik direktörler Mircea Lucescu, Robert Mancini, Vincenzo Montella bulunuyor. Bu özel etkinliğe davet edilen sanatçılar arasında Norm Ender, Dj Faruk Sabancı, Pelin Altan-Anıl Altan, Mert Yazıcıoğlu, Latif Serkan Altınorak, Gülsün Işıklı, Emre Aslan gibi isimler de yer alacak.

Ayrıca, Suudi Arabistan'da gerçekleşecek bu önemli organizasyonun sunucuları Murat Yıldırım ve İman Elbani Yıldırım olacak. Bu seçkin isimler, Süper Kupa Finali'ne heyecan ve renk katacaklar.

İman Elbani Kimdir?

İman Elbani, 1987 yılında Fas'ta doğan bir isimdir. 2008 yılında Fas'ta katıldığı güzellik yarışmasında kazanarak güzellik kraliçesi unvanını elde etmiş ve aynı yıl düzenlenen Miss Arab World yarışmasında birincilik elde etmiştir. Bu başarılar, Elbani'yi geniş bir kitle tarafından tanınan bir isim haline getirmiştir.

Eğitimine Londra'da devam eden İman Elbani, bu süreçte Mısır ve Fas'ta birçok dizi ve reklam projesinde yer alarak oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

Ünlü Türk aktör Murat Yıldırım ile tanışması ve birlikteliği, çiftin 2016 yılında gerçekleştirdikleri görkemli düğünle taçlanmıştır. İman Elbani, güzellik kariyerinin yanı sıra başarılı bir oyuncu ve Murat Yıldırım ile mutlu bir evlilik yaşayan bir kişilik olarak bilinmektedir.

Benzer Haberler

Ahmet Çakar Savcılığa İfadeye Çağrıldı

Süper Lig'in İkinci Yarısı Başlıyor