Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Taraftarlardan Özür Diliyor Ve Destek İstiyor

Spor Haberleri 29 Ocak 2024 23:25

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Taraftarlardan Özür Diliyor Ve Destek İstiyor

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Kasımpaşa'ya 3-2 yenildikleri maçın ardından yaptığı açıklamada takımın zor bir süreçten geçtiğini belirterek, taraftardan özür diledi. Avcı, taraftarın desteğiyle bu zorlu süreci atlatmayı hedeflediklerini ifade etti.

Trabzonspor, Trendyol Süper Lig'in 23. haftasında evinde Kasımpaşa'ya 3-2 mağlup oldu. Maç sonrası açıklama yapan Teknik Direktör Abdullah Avcı, son üç maçlarını kaybettiklerini söyleyerek, maçın ilk yarısında farkı daha da artırabileceklerini ancak bunu başaramadıklarını dile getirdi. Avcı, yediği ilk golün taçtan çıkmasına rağmen yan hakemin bunu görmediğini belirtti. Ancak takımın disiplininden kopmaması gerektiğini ve mücadelesini sürdürmesi gerektiğini vurguladı.

Bu geçiş döneminde bazı inişlerin ve çıkışların normal olduğunu belirten Avcı, puan ortalaması olarak hala 3. sırada olduklarını söyledi. Maçın devre arasında 3-1 geride olacaklarına dair bir tahminde bulunulduğunda güleceklerini dile getiren Avcı, ancak maçın böyle bir seyir izlediğini ve bu tarz oyunlarla daha önce de karşılaştıklarını ifade etti.

Taraftardan özür dileyen Avcı, bu tür süreçlerin her takımın yaşadığı geçiş dönemleri olduğunu söyledi. Takımın tekrar ayağa kalkabilmesi için destek ve organizasyona ihtiyaç duyduklarını belirten Avcı, vazgeçmemenin önemini vurguladı. Avcı, taraftarın desteğine ihtiyaçları olduğunu ve bu süreci birlikte atlacaklarını belirtti.

Öte yandan, Avcı giden oyuncuların dönmesini beklemeye ihtiyaçları olduğunu da belirterek, bu sürecin daha iyi geçebileceğini ifade etti.

Taraftarlarından özür dileyen Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, zorlu geçiş dönemini destek ve birlikte hareket ederek atlatmaları gerektiğini sözlerine ekledi.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Fatih Terim Panathinaikos'un Başına Geçti!