Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın: "1 Puanla Ayrılmak Bizim İçin Üzücü Oldu"

Spor Haberleri 14 Ocak 2024 20:40

Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın: "1 Puanla Ayrılmak Bizim İçin Üzücü Oldu"

Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın: "1 Puanla Ayrılmak Üzücü Oldu"

Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, takımının Trabzonspor ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu. Yalçın, takımının mücadeleci bir oyun sergilediğini belirterek, kazanmak için ellerinden geleni yaptıklarını vurguladı. Ancak 1 puanla ayrılmalarının üzücü olduğunu söyledi. Yalçın, oyuncularını mücadelelerinden dolayı teşekkür ederken, takımın daha da gelişmesi için zamana ihtiyacı olduğunu belirtti.

Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, takımının Trabzonspor ile oynadığı maç sonrasında yapılan basın toplantısında konuştu. Yalçın, takımının kontrolü ele aldığı, pozisyonlar ürettiği ve mücadeleci bir oyun sergilediği bir müsabaka olduğunu ifade etti. Ancak 1 puanla ayrılmalarının kendileri için üzücü olduğunu belirtti. Oyuncularının mücadelelerinden dolayı teşekkür eden Yalçın, takımın daha da gelişmesi için zamana ihtiyaçları olduğunu dile getirdi.

''Antalyaspor, Trabzonspor karşısında 1-1 berabere kaldı. Sergen Yalçın, maç sonrası yaptığı açıklamada, takımın çok iyi bir mücadele sergilediğini ve oyunun kontrolünün tamamen kendilerinde olduğunu belirtti. Yalçın, oyuncularının sürekli olarak üretmeye çalıştığını ve kazanmak adına büyük bir mücadele verdiklerini ifade etti. Ancak 1 puanla ayrılmalarının üzücü olduğunu söyledi. Yalçın, oyuncularını mücadelelerinden dolayı tebrik ederek, zamanla takımın daha da gelişeceğini dile getirdi.''

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler