Beşiktaş'ın Hedefinde Mircea Lucescu Var

Spor Haberleri 07 Ocak 2024 15:17

Beşiktaş'ta hedef Mircea Lucescu

Beşiktaş'ta teknik direktör arayışları devam ediyor. Giovanni van Bronckhorst ile yaşanan anlaşma pürüzlerinden sonra, siyah-beyazlılar Mircea Lucescu ile görüşmeye odaklandı. Uzun süredir teknik direktör arayışında olan Beşiktaş, Futbol Koordinatörü Samet Aybaba aracılığıyla Mircea Lucescu ile Romanya'da bir araya geldi. Görüşmenin detayları, Aybaba tarafından Başkan Hasan Arat'a iletilmiş durumda.

79 yaşındaki tecrübeli teknik adam Mircea Lucescu, Beşiktaş'ın Futbol Koordinatörü Samet Aybaba ile yapılan görüşme sonrasında şartlarını belirtmiş durumda. Aybaba, Başkan Hasan Arat'a Lucescu'nun taleplerini aktaracak ve yönetim kurulu tarafından değerlendirilecek. Ardından, Lucescu ile anlaşma zemini oluşturmak için yeni adımlar atılacak.

Mircea Lucescu en son Dynamo Kiev'de görev yapmış, 3 Kasım 2023 tarihinde istifa etmişti. Ayrıca, Konferans Ligi play-off turunda Dynamo Kiev ile Beşiktaş karşı karşıya gelmişti. Beşiktaş'ın teknik direktör sorununu çözmek adına Mircea Lucescu ile potansiyel bir anlaşma yapılırsa, Lucescu Beşiktaş'ın başına geçecek ve takımın yönetimini üstlenecek.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Türkiye Kupası Son 16 Turunda Hakemler Belli Oldu

TFF'den yayın ihalesi açıklaması