Beşiktaş, Pendikspor Mağlubiyeti Sonrası Stoper Takviyesi Için Düğmeye Bastı

Spor Haberleri 22 Ocak 2024 10:02

Beşiktaş, Pendikspor Mağlubiyeti Sonrası Stoper Takviyesi Için Düğmeye Bastı

Beşiktaş, Pendikspor mağlubiyetinin ardından ara transfer döneminde takviye yapmaya karar verdi. Kulüp yetkilileri, öncelikli olarak stoper pozisyonuna takviye yapmayı planlıyor. Teknik direktör Fernando Santos'a PSG ve Chelsea'den oyuncuların yer aldığı bir transfer listesi sunulacak ve Santos'un kararı doğrultusunda hareket edilecek.

21. haftada Pendikspor'a 4-0 yenilen Beşiktaş'ta, alarm zilleri çaldı ve transfer konusunda harekete geçildi. Beşiktaş Futbol Takımı Genel Koordinatörü Samet Aybaba, bugün Fernando Santos ile yapacağı toplantı sonrasında transfer stratejisini belirleyecek.

Yöneticiler, Newcastle United'dan Lascelles başta olmak üzere PSG ve Chelsea'den bazı stoperleri transfer listesine ekledi. Teknik direktör Santos'un tercihi doğrultusunda hareket edilecek.

PSG ve Chelsea'de forma şansı bulamayan stoper adaylarının isimleri Santos'a iletilmiş ve son kararı bugün vereceği belirtilmiştir.

Başkanlık seçimlerinde PSG ve Chelsea yöneticileriyle yakınlığıyla bilinen Beşiktaş başkanı Hasan Arat'ın, Santos'un onay vermesiyle birlikte transfer sürecine dahil olacağı iddia edilmektedir.

Takımın ara transfer döneminde bu önemli hamleleriyle, Beşiktaş'ın performansını ve sonuçlarını yükseltmesi beklenmektedir.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Beşiktaş, Jonas Svensson ile Anlaştı