Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, Vincent Aboubakar Ile Görüştü Ve Kararını Verdi

Spor Haberleri 04 Şubat 2024 12:31

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, Vincent Aboubakar Ile Görüştü Ve Kararını Verdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, Kamerun'un Afrika Uluslar Kupası'ndan elenmesinin ardından İstanbul'a dönen Vincent Aboubakar ile bir görüşme gerçekleştirdi. Aboubakar'ın daha önce disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakıldığı belirtilmiş olsa da, A Takım'dan ayrı olarak kondisyoner eşliğinde çalışma yapmıştı.

Aboubakar, Kamerun Milli Takımı ile Afrika Uluslar Kupası'na katıldıktan sonra ülkesinin elenmesinin ardından İstanbul'a döndü ve Fernando Santos ile bir araya geldi. Santos, Aboubakar'a, "Benden önce yaşananları önemsememiz gerekmese de birlikte ileriye bakmalıyız. Sen bu takım için önemli bir oyuncusun ve tekrar fayda sağlamanı istiyorum." şeklinde konuştu.

Aboubakar'ın da istekli olduğunu gören Santos, oyuncunun sakatlığı geçtikten sonra takıma katılmasını ve 11'de forma giymeye başlamasını planlıyor. İddialara göre Aboubakar'ın Beşiktaş'a olan 4. dönemi başlamış durumda.

Ancak, Kamerun Milli Takımı'nda yaşadığı uyluk arka adalesi sakatlığı nedeniyle Aboubakar'ın takımdan 15 gün uzak kalacağı ve Trabzonspor, Antalyaspor ve Kayserispor maçlarını kaçıracağı belirtiliyor. Yıldız oyuncunun 18 Şubat'ta oynanacak olan Konyaspor maçında sahalara dönmesi bekleniyor.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Trabzonspor, Abdullah Avcı ile Şov Yapıyor