Beşiktaş Mağlubiyetinden Sonra Abdullah Avcı: "En Iyi Oyundu, Skor Olarak Kaybettik"

Spor Haberleri 04 Şubat 2024 21:57

Beşiktaş Mağlubiyetinden Sonra Abdullah Avcı: "En Iyi Oyundu, Skor Olarak Kaybettik"

Beşiktaş maçında aldıkları mağlubiyet sonrası Abdullah Avcı, oyun olarak kaybetmediklerini söyledi. Avcı, "Bence son haftalarda oynadığımız en iyi oyundu. Sadece final paslarında bazen hata yaptık. İki devre boyunca pozisyonlarımız vardı. Oyun olarak kaybettik ama skor olarak kaybettik. Hakem hakkında konuşmuyorum" dedi.

Avcı, geçen hafta yaşanan bir diğer pozisyon için de bilgilendirme yapılmasını istedi. Kendi takımının gol yemesine neden olan bir pozisyon olduğunu belirten Avcı, "Bu süreç biraz yorucu. Trabzonspor hiçbir zaman vazgeçmez, devam eder. Hedeflerimizden şaşmadık" açıklamasında bulundu.

Bu spor haberinde ise Trabzonspor'un Beşiktaş maçında aldığı mağlubiyet sonrası teknik direktör Abdullah Avcı'nın yaptığı açıklamalar yer alıyor. Avcı, oyun olarak kaybetmediklerini düşündüğünü söyledi. Avcı, ayrıca geçtiğimiz hafta yaşanan bir pozisyon için de bilgilendirme yapılmasını istedi ve Trabzonspor'un hedeflerinden şaşmadığını belirtti. Bu haber metni SEO uyumlu olması için optimize edilmelidir.


Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler