Galatasaray'da Muslera'nın Oynayıp Oynamayacağı Maç Saatinde Netleşecek

Spor Haberleri 29 Ocak 2024 19:25

Galatasaray'da Muslera'nın Oynayıp Oynamayacağı Maç Saatinde Netleşecek

Galatasaray'ın 23. haftasındaki karşılaşmasında, Gaziantep'i sahasında konuk edeceği mücadele öncesinde, Uruguaylı kaleci Fernando Muslera'nın gribal enfeksiyon geçirmesi nedeniyle oynayıp oynamayacağı belirsizliğini koruyor. Muslera'nın durumu maç saatinde netleşecek.

Galatasaray - Gaziantep FK maçı bu akşam saat 20.00'da başlayacak ve canlı olarak beINSPORTS 1'den yayınlanacak. Ancak, Muslera'nın durumu hala belirsiz olduğundan, maçın kadro açıklanana kadar oynayıp oynamayacağı belli olmayacak.

Uruguaylı kaleci Muslera, geçirdiği gribal enfeksiyon nedeniyle antrenmanlara katılmamış ve takımdan ayrı bir şekilde tedavi olmuştu. Muslera'nın antrenmana katılımı ve durumu maç saatine kadar takip edilecek ve teknik direktörün kararı sonrası oynayıp oynamayacağı belirlenecek.

Galatasaray'ın kalecisi olan Muslera'nın oynayıp oynamaması takımın performansını etkileyeceği için, taraftarlar ve takım için bu durum oldukça önemli. Muslera'nın durumuyla ilgili gelişmeler maç saatine kadar takip edilmeli ve teknik direktörün kararı beklenmelidir.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Beşiktaş, Jonas Svensson ile Anlaştı