Trabzonspor, Tim Jabol-Folcarelli Ve Rafa Mir Için Transfer Çalışmalarına Başladı

Spor Haberleri 01 Şubat 2024 11:57

Trabzonspor, Tim Jabol-Folcarelli Ve Rafa Mir Için Transfer Çalışmalarına Başladı

Trabzonspor, transfer döneminde savunma ve hücum hattına takviye yapmayı planlıyor. Bu doğrultuda, kulüp Tim Jabol-Folcarelli ve Rafa Mir ile ilgileniyor ve ilk temaslar gerçekleştirildi. Tim Jabol-Folcarelli, Ajaccio takımında forma giyen orta saha oyuncusu olarak biliniyor ve Trabzonspor tarafından transfer edilmek üzere görüşmeler yapıldı.

Aynı şekilde, Trabzonspor Rafa Mir için de harekete geçti ve Sevilla'ya satın alma opsiyonlu kiralama teklifinde bulundu. Oyuncu cephesi ise bu teklife olumlu yaklaşmaktadır ve görüşmeler olumlu bir şekilde devam etmektedir.

Bu arada, Trabzonspor ayrıca Enis Destan ile yeni bir sözleşme imzalamıştır. Sözleşme 5 yıl süreyle yapılmış olup, bir yıl opsiyonlu olarak uzatılmıştır.

Trabzonspor'un transfer çalışmaları devam etmekte olup, Tim Jabol-Folcarelli ve Rafa Mir gibi isimlerle ilgilendiği bilinmektedir. Kulüp, savunma ve hücum hattını güçlendirmek adına bu oyuncuları transfer etmeyi hedeflemektedir. Görüşmelerin olumlu bir şekilde ilerlemesi beklenmektedir.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler