Galatasaraylı Icardi, sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak kalacak

Spor Haberleri 15 Ocak 2024 10:48

Galatasaraylı Icardi, sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak kalacak

Galatasaray'ın golcü oyuncusu Mauro Icardi'nin sakatlığından dolayı bir süre sahalardan uzak kalacağı belirtilmektedir. İstanbul'a dönüş yapacağı açıklanan Icardi'nin ağrılarının devam ettiği ve Trabzonspor maçında oynamasının zor olduğu kaydedilmektedir.

Galatasaray'ın Süper Kupa maçı için Suudi Arabistan'a giden ve gözündeki problem nedeniyle dinlenme sürecine giren Icardi'nin bu hafta İstanbul'a dönmesi beklenmektedir. 30 yaşındaki futbolcunun ağrılarının devam ettiği ve Trabzonspor maçında da oynamasının zor olduğu haberlere yansımıştır.

Bu sezon sarı kırmızılı formayla 27 resmi maça çıkan Icardi, 17 gol atıp 6 asist kaydetmiştir. Sakatlığı nedeniyle bir süre sahalardan uzak kalacak olan Icardi'nin ne zaman oyuna döneceği ise belirsizliğini korumaktadır.

Bu haberde yer alan bilgileri seo uyumlu hale getirmek için aşağıdaki önerileri kullanabilirsiniz:

  • Haber, Galatasaray'ın golcü oyuncusu Mauro Icardi'nin sakatlığından dolayı sahalardan bir süre uzak kalacağını belirtmektedir.
  • Icardi'nin İstanbul'a dönüş yapacağı ve ağrılarının devam ettiği kaydedilmektedir. Trabzonspor maçında da oynamasının zor olduğu öne sürülmüştür.
  • İstanbul'a dönecek olan Icardi'nin sakatlığı ne zaman geçeceği belirsizliğini korumaktadır.
  • Bu sezon sarı kırmızılı formayla 27 resmi maça çıkan Icardi, 17 gol atıp 6 asist kaydetmiştir.
  • Mauro Icardi'nin sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak kalacağı haberinin detayları özetlenmektedir.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler