İbrahim Tarık Aslan Ve Sude Bay, Tgf Türkiye Golf Turu'nun 1. Ayakta Birinci Oldu

Spor Haberleri 04 Şubat 2024 17:04

İbrahim Tarık Aslan Ve Sude Bay, Tgf Türkiye Golf Turu'nun 1. Ayakta Birinci Oldu

Türkiye Golf Federasyonu'nun 2024 faaliyet takviminde yer alan TGF Türkiye Golf Turu'nun ilk ayağı 2-4 Şubat tarihleri arasında Antalya Belek'te gerçekleşti. Bu turda birçok önemli golf kulübünden 36 sporcu yer aldı.

Erkekler gross kategorisinde Sueno Golf Kulübü'nden İbrahim Tarık Aslan, toplamda 210 gross skorla birinci olarak büyük bir başarı elde etti. İkinci sırayı Bodrum Golf Kulübü'nden Arjin Yalçınkaya, üçüncü sırayı ise Regnum Golf Kulübü'nden Cem Başpınar aldı.

Kadınlar gross kategorisinde ise Gloria Golf Kulübü'nden Sude Bay, toplamda 215 gross skorla birinci oldu. İkinci sırayı Bodrum Golf Kulübü'nden Zeynep Süalp, üçüncü sırayı ise Ataşehir Golf Kulübü'nden Deniz Sapmaz aldı.

TGF Türkiye Golf Turu'nun ilk ayağına, TGF Milli Takımlarının başantrenörü Keith Coveney ve yardımcısı Çağatay Ural da katılarak müsabakaları yakından takip etti.

Bu müsabakaların sonuçları, golf sporunda Türkiye'nin yetenekli ve başarılı golfçülerine bir kez daha vurgu yapmış oldu. Türkiye Golf Federasyonu'nun 2024 faaliyet takviminde yer alan TGF Türkiye Golf Turu'nun diğer ayağı heyecanla beklenmektedir.

Benzer Haberler