Mke Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Fatih Karagümrük Maçının Ardından Hedeflerine Devam Edeceklerini Belirtti.

Spor Haberleri 25 Ocak 2024 00:54

Emre Belözoğlu:

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Fatih Karagümrük maçının ardından yaptığı açıklamada, takım olarak maçları kazanmak için gayret ettiklerini ve ön blok takımlar arasında yer almak istediklerini belirtti. Ankaragücü, Trendyol Süper Lig’in 22. haftasında sahasında Fatih Karagümrük'ü 2-0 mağlup etti. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Belözoğlu, oyuncularının gösterdiği çabaları, özverileri ve grup enerjisini takdir ettiğini ifade etti. Kazanan bir oyun oynadıklarını söyleyerek, hedeflerinin ön blok takımları geçmeye çalışmak olduğunu dile getirdi.

Belözoğlu ayrıca, transfer sürecinin dikkatli bir şekilde yönetildiğini ve takıma 3-4 oyuncu katıldığını belirtti. Ancak Türkiye ligini tercih etmeyen oyuncular olduğunu ve bu nedenle oyuncu transferlerinin zorlaştığını ifade etti. Türk futbolunun bu durumu kabul etmesi gerektiğini söyleyen Belözoğlu, Türk futbol takımlarının büyük ve kaliteli oyuncuları düşük maliyetle getirmenin zor olduğunu kabul etmesi gerektiğini belirtti.

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü, bir sonraki maçlarında Fenerbahçe ile karşılaşacaklarını ve Fenerbahçe’nin ligin en iyi kadrolarından birine sahip olduğunu söyledi. Kadıköy’de oynamanın zor olduğunu kabul ettiğini belirten Belözoğlu, yine de Ankaragücü’nü en iyi şekilde temsil edeceklerini ve kendi planları ve doğrularıyla maça çıkacaklarını ifade etti.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler