Manchester United Teknik Direktörü ten Hag: Altay Bayındır'ın Forma Giyme Zamanı Belli Değil!

Spor Haberleri 08 Ocak 2024 14:48

Manchester United Teknik Direktörü ten Hag: Altay Bayındır'ın Forma Giyme Zamanı Belli Değil!

Manchester United'ın teknik direktörü Erik ten Hag, basın toplantısında Altay Bayındır'ın ne zaman forma giyeceğine dair sorulara cevap verdi. Ten Hag, "Andre Onana, Afrika Kupası'na gittiğinde yerini doldurabilecek iyi kalecilerimiz var." ifadelerini kullanarak Altay Bayındır'ın formaya ne zaman geçeceğini net bir şekilde belirtmedi.

Bugün F.A. Cup'ta Wigan Athletic ile karşılaşacak olan Manchester United'ın teknik direktörü Erik ten Hag, basın toplantısında Altay Bayındır'ın durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Ten Hag, "Andre bir noktada Afrika Kupası'na gidecek. Biz çok rahatız ve mutluyuz çünkü çok iyi bir kaleci grubu kurduk. Her iki ismi de güveniyoruz." şeklinde konuştu.

Ayrıca, Ten Hag, Altay Bayındır'ın forma giyip giymeyeceği konusunda net bir tarih vermezken, "Her iki kaleci de en üst seviyede ve tecrübeli isimler. Bu yüzden yeterince iyi durumdayız. 3 kaleci arasında da rekabet var. Bu nedenle Andre gittiğinde yerini dolduracak iyi oyunculara sahibiz." dedi.

Manchester United'ın yaklaşan maçlarında Altay Bayındır'ın forma giyip giymeyeceği ise belirsizliğini koruyor. Ten Hag'ın sözlerine göre, Altay Bayındır'ın forma şansı, Andre Onana'nın Afrika Kupası'ndaki performansına bağlı olarak şekillenecek gibi görünüyor.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler