Beşiktaş'ın Yeni Transferi Joe Worrall Takımla Ilk Antrenmanına Çıktı; Antalyaspor Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor

Spor Haberleri 06 Şubat 2024 22:50

Beşiktaş'ın Yeni Transferi Joe Worrall Takımla Ilk Antrenmanına Çıktı; Antalyaspor Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor

Beşiktaş ekibi, Ziraat Türkiye Kupası'nda Antalyaspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına sabah yapılan antrenmanla devam etti. Teknik direktör Fernando Santos yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, takımın yeni transferi Joe Worrall da yer aldı ve takımla ilk idmanını yaptı.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleşen antrenman kondisyon ve taktik çalışmalarını içeriyordu. Isınma ve pas çalışmasının ardından, 5'e 2 çalışması ve dar alanda oynanan çift kale maç yapıldı. Antalyaspor maçının hazırlıkları yarın saat 11.30'da yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Sonrasında saat 17.00'de Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan özel bir uçakla Antalya'ya giderek kampa girilecek. Beşiktaş'ın yeni transferi Joe Worrall'un takıma katılmasıyla birlikte antrenmanda oyuncu sayısı ve rekabet arttı.

Bu transferle birlikte savunma hattında daha da güçlendiği söylenebilir. Yeni transferin adaptasyon sürecinin hızlı olması ve takıma katkı sağlaması bekleniyor. Beşiktaş, Antalyaspor maçında iyi bir performans sergileyerek tur atlamayı hedefliyor. Takımın genel motivasyonunun yüksek olduğu ve oyuncuların hırs ve istekle çalıştığı görülüyor. İyi bir kamp dönemi geçirerek, maç için en iyi şekilde hazırlandıkları söylenebilir. Gözler maçın sonucunda ve Joe Worrall'un performansında olacak.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Psg'li Mbappe'ye 400 Milyon Euroluk Rekor Teklif!