Yenilgi Sonrası Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos Sorumluğu Üstlendi

Spor Haberleri 20 Ocak 2024 22:59

Yenilgi Sonrası Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos Sorumluğu Üstlendi

Beşiktaş, Trendyol Süper Lig'in 21. haftasında Siltaş Yapı Pendikspor'a deplasmanda 4-0 mağlup oldu. Bu mağlubiyet, Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos'un görevine geldiği üçüncü maçında aldığı ikinci büyük mağlubiyet oldu. Santos, maç sonunda yaptığı açıklamada sorumluluğun kendisine ait olduğunu vurguladı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, maç sonunda yaptığı açıklamada, "Sorumluluğun benim olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim. Bu maça iyi bir şekilde geldik ama istediklerimiz olmadı. Başımızı dik tutmalıyız" dedi. Santos, Pendikspor'u tebrik etti ve takımın kötü performansından dolayı sorumluluğu üstlendi.

Beşiktaş, Santos yönetimindeki üçüncü maçında farklı bir mağlubiyet aldı. Takım, Portekizli teknik adamın ilk müsabakasında VavaCars Fatih Karagümrük'ü 3-0 mağlup ederken, Türkiye Kupası'nda Eyüpspor'u 4-0 yenmişti. Ancak Pendikspor karşısında etkisiz bir oyun sergileyen Beşiktaş, maçı 4-0 kaybederek büyük bir hayal kırıklığı yaşattı.

Maçta Beşiktaş, birkaç net fırsatı cömertçe harcadı ve gol bulamadı. Santos, ikinci yarıda takımın daha iyi bir performans sergilemek için birlikte hareket etmesi gerektiğini belirtse de oyuncular bu beklentiyi karşılayamadı. Sonuç olarak, Beşiktaş kötü bir oyun sergileyerek maçtan 4-0 mağlup ayrıldı.

Santos, maç sonrası oyuncularla bir toplantı yapacağını ve maçın kötü olduğunu onlara ileteceğini söyledi. Beşiktaş'ın önünde salı günü önemli bir maç olduğunu belirten Santos, takımın bu mağlubiyeti unutarak başını dik tutması gerektiğini vurguladı.

Sonuç olarak, Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, Pendikspor karşısında alınan 4-0'lık mağlubiyetten dolayı sorumluluğu üstlendi ve takımın önünde daha önemli müsabakalar olduğunu hatırlattı. Beşiktaş, bu mağlubiyeti unutarak önündeki maçlara odaklanmalı ve kendisini yeniden toparlamalıdır.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler