Karşıyaka, Play-Off Mücadelesinde Pazarspor'u 3-0 Mağlup Ederek Zirve Yarışındaki Iddiasını Sürdürdü

Spor Haberleri 03 Şubat 2024 23:22

Karşıyaka, Play-Off Mücadelesinde Pazarspor'u 3-0 Mağlup Ederek Zirve Yarışındaki Iddiasını Sürdürdü

Karşıyaka, Play-Off mücadelesinde evinde Pazarspor'u 3-0 mağlup ederek zirve yarışındaki iddiasını sürdürdü. Karşıyaka'nın gollerini Fatih, Alper ve Yasin attı. Bu sonuçla Karşıyaka, 4 maçta 4 galibiyet alarak 35 puana ulaştı. Pazarspor ise 20 puanda kaldı.

Karşıyaka, maça hızlı başlayarak 14. dakikada Fatih'in kafa golüyle 1-0 öne geçti. İlk yarı bu skorla sona erdi. İkinci yarıda ise Karşıyaka üstünlüğünü devam ettirdi. 65. dakikada Alper'in kafa golüyle farkı 2'ye çıkardı. Son olarak 77. dakikada Yasin'in şık vuruşuyla Karşıyaka, maçı 3-0 kazandı.

Karşıyaka'nın hocası Mustafa Denizli, oyuncularının iyi bir performans sergilediğini belirtti. Takımın savunma hattı güçlü bir oyun sergilediği ve hücum hattının da etkili olduğu gözlemlendi. Karşıyaka, bu galibiyetle zirve yarışındaki iddiasını sürdürerek önemli bir adım attı.

Karşıyaka'nın önümüzdeki maçlarda da aynı performansı sergilemesi bekleniyor. Sonuç olarak, Karşıyaka'nın bu galibiyetiyle takım moral buldu ve Play-Off mücadelesindeki şansını artırdı. Maçın sonucunda İzmir ekibi Karşıyaka, 35 puanla zirve yarışında iddialı bir konuma geldi.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler

Fenerbahçe, İstanbulspor'a konuk oluyor