Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı, Kaptan Tijana Boskovic Ile Sözleşme Yeniledi

Spor Haberleri 21 Ocak 2024 15:26

Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı, Kaptan Tijana Boskovic Ile Sözleşme Yeniledi

Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı, Tijana Boskovic ile sözleşme yenileyerek güçlü bir hamle yapmıştır. Formasını dokuz yıldır giyen Boskovic, kulübün bir sembolü haline gelmiştir. Kulüp tarafından yapılan açıklamada, Boskovic'in dünyanın en önemli voleybol yıldızlarından biri olduğu ve takımın kaptanlarından biri olduğu vurgulanmıştır.

Boskovic, 2015 yılında Eczacıbaşı Dynavit'e transfer olmuş ve o zamandan beri takıma büyük katkılar sağlamıştır. Hem takım hem de bireysel anlamda birçok başarıya imza atan Boskovic, 2023 yılında takımıyla birlikte FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonluğu yaşamıştır.

Bu anlaşma ile Boskovic, gelecek sezonda da Eczacıbaşı Dynavit formasını giyecektir. Turuncu-lacivertli formanın başarıları için ter dökmeye devam edecek olan Boskovic, takıma güç katacaktır.

Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı, Boskovic'in tecrübesi ve yetenekleri sayesinde daha da güçlenecek. Boskovic'in kaptanlık görevini üstlenmesi, takımın liderliğini daha da sağlam hale getirecektir.

Eczacıbaşı Dynavit, Boskovic ile olan sözleşmenin yenilenmesiyle birlikte gelecek sezonda büyük başarılara imza atmayı hedeflemektedir. Turuncu beyazlı formayı giyen Boskovic, takımının gözbebeği olmaya devam edecektir.

Bu anlaşmanın hem takım hem de Boskovic için olumlu bir adım olduğu söylenebilir. Takımın kalitesi ve başarı düzeyi artarken, Boskovic de Eczacıbaşı Dynavit ile olan bağını sürdürmüş olacaktır. Voleybol severler, Boskovic'in gelecek sezonki performansını heyecanla bekleyeceklerdir.

Benzer Haberler