Trabzonspor'da Kadro Dışı Bırakılan Abdülkadir Ömür Için Hull City Devrede: İngiliz Ekibin Transfer Için Harekete Geçtiği Belirtiliyor

Spor Haberleri 23 Ocak 2024 10:25

Trabzonspor'da Kadro Dışı Bırakılan Abdülkadir Ömür Için Hull City Devrede: İngiliz Ekibin Transfer Için Harekete Geçtiği Belirtiliyor

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan genç futbolcu Abdülkadir Ömür, İngiliz ekibi Hull City ile ilgileniyor. 24 yaşındaki oyuncuyla yakından ilgilenen Hull City'nin, bu hafta içinde Ömür için teklif yapması bekleniyor. Trabzonspor yöneticileri ise teklifleri değerlendirecek ve kararlarını bu hafta içinde verecekler. Öte yandan, Fransa ve Hollanda'dan da Ömür için taliplerin olduğu belirtiliyor.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Ömür'ün takıma geri dönmesini istediklerini açıklamıştı. Bu açıklama sonrasında Hull City'nin Ömür ile ilgilenmesi ise dikkat çekti. Ömür, Trabzonspor formasıyla 211 resmi maçta görev yaptı ve bu maçlarda 25 gol atarak 36 asist yaptı.

Abdülkadir Ömür'ün geleceği henüz belirsizliğini korurken, Trabzonspor yönetiminin bu hafta vereceği karar merakla bekleniyor. Hull City'nin Ömür'e olan ilgisi ise transfer spekülasyonlarını artırmış durumda. Ömür'ün yetenekleri ve performansı, uluslararası kulüplerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Trabzonspor ise transfer tekliflerini değerlendirerek, genç oyuncunun geleceğini şekillendirecek.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler