Ankaragücü Transfer Yasağı Kalktı, Kulübün Ödemeleri Tamamlandı

Spor Haberleri 22 Ocak 2024 16:17

Ankaragücü Transfer Yasağı Kalktı, Kulübün Ödemeleri Tamamlandı

Ankaragücü, transfer yasağıyla ilgili yaptığı açıklamada, tüm ödemelerin yapıldığını ve kulübün transferine engel teşkil edecek bir yasağının olmadığını duyurdu. Trendyol Süper Lig takımlarından Ankaragücü, 18 Ocak 2024 tarihi itibarıyla transfer yasağı uygulanan dosyaların kapatıldığını bildirdi. Kulüp, bu durumun transfer faaliyetlerini etkilemeyeceğini belirtti ve teknik direktör Emre Belözoğlu'nun raporları doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürdüğünü açıkladı.

Ankaragücü tarafından yapılan açıklamada, kulübün transfer yasağıyla ilgili dosyaların ödemelerinin tamamlandığı ve herhangi bir yasağın bulunmadığı vurgulandı. Aynı zamanda, teknik direktör Emre Belözoğlu'nun transfer çalışmalarını sürdürdüğü ve Futbol Şube Sorumlusu Yusuf Buğra Tanık ile Sportif Direktör Yılmaz Bal tarafından bu konuda yoğun bir şekilde çalışmalar yapıldığı da belirtildi.

Ankaragüçü'nün yönetimi, kulüple ilgili herhangi bir gelişmenin resmi mecralardan takip edilmesini ve paylaşılmamış haberlere itibar edilmemesini önemle rica etti.

Bu açıklamaların ardından Ankaragücü'nün transfer faaliyetlerinin sekteye uğramadığı ve kulübün transfer yapma konusunda herhangi bir engelle karşılaşmadığı anlaşılıyor. Ankaragücü'nün gelecekteki transfer hamlelerinin takip edilmesi ve kulüp tarafından resmi olarak duyurulan haberlere dikkat edilmesi önem arz etmektedir.


Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler