Mame Thiam Kayserispor'dan Ayrıldı, Pendikspor'a Transfer Oldu!

Spor Haberleri 11 Ocak 2024 17:35

Mame Thiam Kayserispor'dan Ayrıldı, Pendikspor'a Transfer Oldu!

Trendyol Süper Lig ekibi Kayserispor'un basın sözcüsü Samet Koç, Mame Thiam'ın kulüp ile sözleşme uzatma görüşmelerinde anlaşamadığını ve oyuncunun Pendikspor'a transfer olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Koç, yaptığı açıklamada, golcü oyuncu Mame Baba Thiam ile defalarca sözleşme uzatma teklifi yaptıklarını ancak kulübün ekonomik programına uygun bir anlaşma sağlayamadıklarını belirtti.

Basın sözcüsü Samet Koç, şu ifadeleri kullandı: "Büyük Kayserispor Taraftarı, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan golcü oyuncumuz Mame Baba Thiam ile geçtiğimiz aylarda defalarca sözleşme uzatmak için teklifte bulunduk. Ancak Kayserispor’un yeni dönemde belirlediği ekonomik program çerçevesinde oyuncumuz ile anlaşma sağlayamadık. Kendisi sezon sonu bedelsiz gitmek yerine devre arasında bir takıma giderek Kayserispor’a para kazandırmıştır, bu davranışından dolayı kendisine teşekkür ediyorum ve Pendikspor‘da başarılar diliyorum."

Senegalli forvet Mame Thiam, bu sezon Kayserispor formasıyla çıktığı 19 Süper Lig mücadelesinde 11 gol atıp 2 asist kaydetmiştir.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler