Sivasspor - Beşiktaş Maçında Ali Şansalan Orta Hakem Olarak Görevlendirildi

Spor Haberleri 27 Ocak 2024 17:42

Sivasspor - Beşiktaş Maçında Ali Şansalan Orta Hakem Olarak Görevlendirildi

Süper Lig'in 23. haftasında Sivasspor ile Beşiktaş arasında oynanacak olan maçın orta hakemi Ali Şansalan olarak atandı. Ali Şansalan, Çanakkale Bölgesi Süper Lig hakemlerinden biridir ve Sivasspor'un bu sezon oynayacağı maçlardan birini yönetecektir.

Ali Şansalan'ın daha önce yönettiği 11 müsabakada Sivasspor 6 galibiyet elde etmiş, 2 beraberlik almış ve 3 kez de mağlubiyet yaşamıştır. Bu sezon ise Ali Şansalan ilk kez Sivasspor'un maçını yönetecek.

Ali Şansalan'ın daha önce yönettiği Sivasspor maçları ve alınan skorlar şu şekildedir: Sivasspor 3 - Bucaspor 1928 1, Sivasspor 1 - Kardemir Karabükspor 1, Beşiktaş 1 - Sivasspor 2, Beşiktaş 3 - Sivasspor 1, Sivasspor 2 - Kayserispor 0, Galatasaray 2 - Sivasspor 2, Kasımpaşa 1 - Sivasspor 3, Alanyaspor 1 - Sivasspor 2, Sivasspor 1 - Kasımpaşa 3, Sivasspor 1 - Gaziantep FK 1, Sivasspor 1 - Kasımpaşa 2.

Bu haberde verilen bilgiler doğrultusunda, Ali Şansalan'ın önümüzdeki hafta Sivasspor - Beşiktaş maçını yöneteceği belirtilmiştir. Ali Şansalan daha önce Sivasspor'un 11 maçını yönetmiş ve takımın 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet almasını sağlamıştır. Bu sezon ise ilk kez Sivasspor maçına atanmıştır.

Haberde Geçen Takımlar

Benzer Haberler